Про мене

Мене звуть Тетяна Адамус. Я проводжу різні незвичайні екскурсії Києвом. Є в мене прогулянка таємними двориками і екскурсія по Місцях Сили, про відьом і київські борделі 19 століття, прогулянка по Лисій горі і нічна екскурсія кладовищем та багато інших.
На моїх екскурсіях люди пізнають незвичайні сторони Києва, його неймовірні історії і маленькі таємниці, загадують бажання, милуються краєвидами і навіть… ворожать

Я проводжу екскурсії різного формату: групові, індивідуальні, корпоративні, для школярів-підлітків.

За три роки я провела кілька сотень екскурсій, виїздних турів, лекцій для більш ніж тисячі відвідувачів. Найбільша моя гордість – це клієнти, які знову і знову приходять до мене на різні заходи.

Продумуючи маршрут індивідуальних прогулянок, намагаюся зробити його максимально цікавим, виходячи з інтересів та побажань учасників. Тому можна замовити не просто уже готову екскурсію, а створити свою власну!

Переваги моїх екскурсій

Мої переваги. Ескурсії з Тетяною Адамус
 • Проводжу нестандарті екскурсії.
  Мої гості можуть побувати не лише у популярних місцях, а й пройтися незвичними маршрутами, почути багато неймовірних історій і побачити Київ з досить незвичайної сторони. Тож навіть якщо Ви – корінний киянин, я маю чим Вас здивувати.
 • Веду за собою будь-які групи.
  Зі мною буде цікаво і на індивідуальній прогулянці і у великій групі. Маю досвід проведення екскурсій навіть для 40-50 осіб.
 • Індивідуальний підхід.
  Враховую всі побажання своїх клієнтів щодо маршруту, теми, мови, намагаюся відповісти на всі питання гостей на прогулянці. Спільно ми можемо створити індивідуальний маршрут, відповідно до Ваших запитів.
 • Зі мною цікаво.
  Я історик, тож знаю багато фактів та концепцій і вмію захопливо про них розказати. Багато років досліджувала історію чаклунства в Україні, то ж знаю багато про містику, відьом і містичні місця Києва. Знаю багато секретних місць. То ж навіть підліткам буде зі мною цікаво.
 • Три мови.
  Проводжу екскурсії українською, російською та англійською мовами.
 • Відповідальність.
  Я завжди дотримуюся домовленостей і термінів. Не запізнююся на екскурсії. Не відміняю їх. Я чітко планую свій графік і якщо виникають якісь непередбачувані обставини, намагаюся вирішити їх так, щоб мої гості про них навіть не здогадувалися.
 • Увага до деталей.
  Моє завдання – зробити прогулянку комфортною і подарувати гостям гарні емоції. Тож ви ніколи не побачите мене в поганому настрої. Мій зовнішній вигляд, поведінка і манера говорити створюють лише хороше враження. Вмію працювати з різними людьми – різного віку, національності та релігійними уявленнями - а також з VIP-клієнтами.
Facebook
Instagram