Часті запитання

Як замовити екскурсію?

1. Виберіть екскурсію і заповніть форму на сайті. Я зв’яжуся з вами, щоб узгодити всі питання, зокрема дату і час.

2. Після цього вам потрібно внести 100% передоплату. Остаточно дата і час проведення екскурсії бронюється за вами тільки після отримання передоплати. У випадку, якщо ви скасовуєте прогулянку, передоплата не повертається. Передоплата – гарантія для мене, що екскурсія відбудеться, і для вас, що я не запишу на цей час іншого клієнта.

3. Прийти на місце зустрічі. Будь ласка, постарайтеся не запізнюватися, адже ви втрачаєте свій, уже оплачений, час.

Скільки коштує екскурсія?

Вартість екскурсії – 1600 грн для 1-2 осіб (екскурсія Лисою горою – 2000 грн для 1-6), 2000 грн – для 3-7 осіб, 2500 грн – для 8-15 осіб. Якщо у вашій компанії більше 15 осіб – вартість становить 200 грн/особа 

Чи потрібно платити за дитину?

Для дітей до 10 років екскурсія безкоштовна (за умови, що у групі не більше 3 дітей). Для підлітків старше 10 років вартість така ж, як і для дорослих. Вартість екскурсій для школярів обговорюється окремо. Будь ласка, врахуйте, що не всі мої екскурсії можуть підійти дітям.

Чи можна перенести прогулянку?

Так, можна, якщо ви попередите мене про це не пізніше ніж за 4 дні до запланованої дати, і у мене буде вільний час на нову дату.  Переносити можна тільки один раз.

Чи можна скасувати прогулянку?

Я беру 100% передоплату, яка не повертається. Тому ви можете скасувати екскурсію в будь-який час.

За скільки часу треба бронювати екскурсію?

Бажано, хоча би за два тижні до запланованої дати, особливо, якщо ви хочете екскурсію у вихідний. Якщо плануєте екскурсію на будень, можна спробувати замовити і за кілька днів. Я не приймаю замовлень «на сьогодні» і «на завтра».

А якщо буде погана погода?

Екскурсія відбудеться за будь-якої погоди. Тому беріть парасольки, одягайтеся тепло і зручно. Якщо ви почуватиметеся некомфортно на прогулянці, ми можемо зайти в найближчу кав’ярню, де, поки ви зігріватиметесь чаєм/кавою/перекусом, я розкажу вам ще купу цікавих історій на тему нашої прогулянки.

Чи можна приєднатися до іншої групи?

Так, можна. По вихідних я проводжу групові збірні екскурсії, до яких можна приєднатися. Графік прогулянок та інших заходів, вартість, умови відвідування можна знайти на моїй офіційній сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/hymerni.ekskursii/ Записатися на таку екскурсію можна за телефоном 097 571 46 96