Відгуки

З Тетяною вперше. Вона провела тригодинну екскурсію Магія волхвів... знайомими до болю локаціями. Багато чого ми не знаємо і не помічаємо.. Дякую за таку цікаву давнину, гарну мову і ненудну, емоційну розповідь.Не втомилась, хотілось слухати і слухати.

Лариса Кучерова

Вчора мала нагоду слухати чарівну пані Тетяну з її екскурсією «Грішний Київ».
Тетяна чудова, цікава і харизматична. Її навіть білка в парку на Володимирській гірці приходила слухати 🙂
Я чудово провела час. Екскурсія цікава і незвична.

Наталія Ярошенко

Экскурсия по Лысой Горе оставила самые приятные впечатления. Рекомендуем!

Станислав Бондаренко

Дуже сподобалась екскурсія по місцям де збуваються бажання. Рекомендую!

Maryna Pylypchenko

Огромное спасибо Татьяне за чудесное время провождения. Была на экскурсии по Киеву Город ведьм, очень понравилось, узнала для себя много нового и интересного. Будучи коренной киевлянкой побывала первый раз в новых местах родного города. Татьяна настоящий профессионал и очень грамотный историк. Рекомендую всем. Обязательно пойду еще на другие экскурсии.

Юлия Полищук

Щиро дякуємо Вам за неймовірно-цікаву індивідуальну екскурсію для наших школярів!!!! Тетяно, ви майстер своєї справи, маєте величезний талант!!! Ви змогли чотири з половиною години утримувати увагу чотирнадцятилітніх підлітків, яких вже нічим не здивувати... а Ви здивували! Усі в захваті! Аж замріялись про такого вчителя з Історії...Ще раз величезна подяка Вам від наших дітей!!!!

Вікторія Рай

Мала нагоду відвідати декілька екскурсій. Тепер я невагаючись можу сказати, що чудеса бувають! 🙂 Особливо, коли після тяжких буднів потрапляєш в дохристиянський Київ чи в місто Відьом. А ще зачаровані дерева та таємниці Лисої гори.... І про всі ці таємниці я змогла дізнатися завдяки чудовому екскурсоводу Тетяні Адамус, яка внесла надзвичайні нотки в свої розповіді. Дякую за пізнання, чудовий відпочинок, гарний настрій та позитив організаторам.!

Ніна Якуніна

Татьяна - эмоциональная, позитивная и с глубокими знаниями истории! Была на экскурсиях на подобные темы - тем не менее, какие-то новые факты для себя узнала. Интересно и приятно провели время. Обязательно пойдем на другие экскурсии и лекции Татьяны Адамус!

Алла Титаренко

Цікавезна екскурсія!!! Насичена фактами із класичної літератури й архівних джерел. Про щось читала раніше, наприклад, про підґрунтя повісті "Яма" Купріна, обряд "комори" чи "притули", публічні будинки на Андріївському узвозі... А ось про обряд "грушки" - не знала.

Проте розповідала екскурсовод у першу чергу про Київ, який у другій половині ХІХ - початку ХХ ст. називали містом церков і борделей. )) Столичні "будинки терпимості", губернатор Бібіков, найяскравіші місцеві куртизанки, корупція й "жовті білети", ціни й київські "бандерші" - лише частинка тієї історії, що сьогодні почула.

Окрема подяка Тетяні Адамус за красиву, природню, живу українську мову!))

Тетяна Шептицька

В минулу п'ятницю відвідала з сином та його товаришем екскурсію кладовищем на Лисій (Замковій горі). Сподобалось и мені і хлопцям ( ви по 13-14 років). Екскурсія розпочалась о 20-30 закінчилась трошки пізніше запланового, але це нас ні трохи не засмутило. Було дуже цікаво, багато нової цікавої інформаціі і про давні обряди слов'ян, і про історичні події на Замковій горі

 

Каріна Храмова

Залишити Відгук